::. Pgl-Comunity .::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

::. Pgl-Comunity .::

/
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Statistici
Avem 69 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: AdRiAn

Membrii nostri au postat un numar de 566 mesaje în 132 subiecte
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Free atlanta dating sites. Online ble study lessons dating.
Cerere Unban URGENT Icon_minitimeJoi Aug 04 2011, 02:39 Scris de Vizitator

» s*x dating sites. Dating niland.
Cerere Unban URGENT Icon_minitimeMier Aug 03 2011, 09:05 Scris de Vizitator

» Inscriere Clan ToXic
Cerere Unban URGENT Icon_minitimeLun Iul 18 2011, 11:45 Scris de Nestea

» ~`Diverse Discutii`~
Cerere Unban URGENT Icon_minitimeMier Apr 06 2011, 09:31 Scris de olteanu

» cerere olteanu
Cerere Unban URGENT Icon_minitimeMier Apr 06 2011, 09:27 Scris de olteanu

» Inscriere ncp
Cerere Unban URGENT Icon_minitimeMier Apr 06 2011, 09:11 Scris de olteanu

» Grupele Cupei Pgl-Comunity
Cerere Unban URGENT Icon_minitimeJoi Sept 03 2009, 19:51 Scris de Vizitator

» ~`Fazan`~
Cerere Unban URGENT Icon_minitimeVin Aug 28 2009, 18:19 Scris de @NDR3!

» cacatu si prostu de DareckiBMW
Cerere Unban URGENT Icon_minitimeVin Aug 21 2009, 18:51 Scris de steauamagikcs

Sondaj
Cuvinte-cheie
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 20, Joi Oct 22 2009, 13:16

 

 Cerere Unban URGENT

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
SoRyN' s sTyLe





Cerere Unban URGENT Empty
MesajSubiect: Cerere Unban URGENT   Cerere Unban URGENT Icon_minitimeMier Iul 22 2009, 19:49

-$-Nick-ul La Cs-$-SoRyN' s sTyle
-$-Numele Real-$-SoRyN
-$-Numele Adminului Care Va Dat Ban-$-Deagle
-$-Motivul Pentru Care Ati Luat Ban-$- e noob rau copilashu asta , mia facut inainte poze i le-am dat dupaia ban Neutral , dupa i leam dat iar si mi la scos dupa 2-3 min imi zicea sa scot wall , dupaia ban e noob rau asta am si dovada k mia dat ban ,macar sami fi facut iara poze sau demo cv el da k prostu [va rog sami scuzati limbajul cenzurat]


----------------------------------------SoRyN' s sTyLe ;x------------------------------------------
Sus In jos
steauamagikcs

steauamagikcs



Cerere Unban URGENT Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban URGENT   Cerere Unban URGENT Icon_minitimeMier Iul 22 2009, 20:20

Sunt de acord...
Astazi intre orele 19:00-20:30 un admin numit ^DeAgLe^ a inceput sa-fi faca de cap pe server..
1. Se cearta cu toti playeri !! Le da ban aiurea ..exemplu :
deagle moare si incepe sai spuna celui care la omorat:
deagle: mah scoate wall-ul (sau aimbotul) ! cati dau ban
player : nam mah faci poze, demo fami ce vrei...
deagle : yo tziam zis.. a doua oara nuti mai zic ..direct banip
..peste 2 min
player ***** is banned by admin ^DeAgLe^ permanently (reason:mata)
2.Se cearta cu adminii..De ex cu LaGGeR (cu mn) si cu r3dL|n3 ..Ne injura de morti, de mame, copii prosti si alte injuraturi urate..
3. Baga speed pe server cnd nu esti ownerul
4. Se da mare ca are admin ZEU!

Rog sa se iau masuri ...suspendarea adminului sau chiar ELIMINAREA DE PE LISTA ADMINILOR !!

Multumesc anticipat No No No
Sus In jos
PeNNy
Admin
PeNNy



Cerere Unban URGENT Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban URGENT   Cerere Unban URGENT Icon_minitimeMier Iul 22 2009, 20:58

Zi-mi ip-ul tau
Pentru unban;)
Sus In jos
SoRyN' s sTyLe





Cerere Unban URGENT Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban URGENT   Cerere Unban URGENT Icon_minitimeMier Iul 22 2009, 22:06

89.43.98.31
Sus In jos
Five7





Cerere Unban URGENT Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban URGENT   Cerere Unban URGENT Icon_minitimeJoi Aug 06 2009, 20:41

Scuzati k comentez dar sorinel ala dc primeste ban dupa ban?sigurat are cod voi ati auzi de coduri anti-screenshot?si yo jukam de mult cu ele,le gasiti pe turorialecstrike si pe codarul ala de sorin nu iam dat ban aiurea avea wall si in plus nu ma dau amre k am adminu presupus ZEU!Smile)=)) si in plus lagger ala nu isi baga capu unde nu fierbe oala,nu se ia de toti a intrat aku cateva zile un prieten deal meu ,joak cs de 7 ani ,cand avea el aici la noi pc si juka cs voi erati ink mici a primit ban aiurea ,sia schimbat ip k are prin fix a intrat iara ,avea un scor 10-2 si ia dat iara ban,ce plm de server i asta?imi chem prietenii si ei nu pot juka de ei,si eu am fakut greseli dar akuma ma trag pe seama,asa k nu da ban fara motiv,fara poze,depinde cum e codarul ala sorinstyle cu coduri anti=screenshot ce poti sai faci?decat sai dai ban,asa k nu akuzati adminu aiurea[img]Cerere Unban URGENT D:\Poze\dEaGlEz0r
Sus In jos
Five7





Cerere Unban URGENT Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban URGENT   Cerere Unban URGENT Icon_minitimeJoi Aug 06 2009, 20:50

Dc nam probleme cu ceilalti admini?de exemplu:numa cu lagger am probleme si nul baga si pe r3dline k lam injurat k eu ma inteleg bn cu el si cu snaily si cu soft cu toti inafara de lagger k el park pe svr i PeNNy2,ma enerveaza k face acuzatii aiurea si face ce vrea pwla lui pe svr,de exemplu:avea boala pe unu baga admin_freindlyfire 1 k sal omoara,si io odata am bagat speed dar el avea primu si nul puteam omora asa k miam bagat si eu k sa fim egali,nush dak eram egali poate el avea si co:))=))
Sus In jos
steauamagikcs

steauamagikcs



Cerere Unban URGENT Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban URGENT   Cerere Unban URGENT Icon_minitimeMar Aug 11 2009, 10:29

dap...se vede k ejti prost...dar oriqm nu mai cont aku
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Unban URGENT Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban URGENT   Cerere Unban URGENT Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Unban URGENT
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ~`Model Cerere UnBan`~
» ~`Cereri Admin/Slot/UnBan`~
» Cerere Unban!!! Am Luat Ban Degeaba!!!
» NU CER UNBAN
» ::. Cereri UnBan .::

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::. Pgl-Comunity .:: :: Serverul ::. RaMiDiNhO-ZoNe.malware-site.www .:: :: ~`Cereri Admin/Slot/UnBan`~-
Mergi direct la: